هتل جیلان اینتر کانتیننتال استانبول

هتل 5 ستاره جیلان اینتر کانتیننتال ( Intercontinental Ceylan Hotel ) در قلب استانبول پیمان گرفته و دکوراسیون داخلی بی اندازه زیبایی دارد. هتل جیلان اتاقهای باشکوهی دارد که با امکانات امروزین تجهیز شده اند و در چند قدمی گردشگر پسندترین جاذبه ها و فروشگاه های شیک استانبول واقع شده است.همه ی اتاق های هتل جیلان اینتر کانتیننتال مجهز به  سیستم تهویه هوای قدرتمندی و یک تلویزیون ال سی دی می باشند. اغلب اتاقها نیز مشرف به منظره ی زیبایی از پل بوغاز و میدان تقسیم استانبول می باشند.در رستوران براسیری انواع غذاهای بین المللی برای گردشگران تور استانبول سرو می شود و همچنین در رستوران سافران با نمایی پانوراما از پل بوغاز نیز گونه ها غذاهای عثمانی و سنتی ترکی را به همراه موسیقی زنده اصلی ترکیه ای ارائه میدهد و درشیرینی فروشی آماندی هم شکلات های لذیذی طبخ میکند. در رستوران و کافه سیتی لایت هم مهمانان تور استانبول می توانند بهترین نوشیدنی ها، غذاهای اصلی مورد علاقه خود، دسرها و کوکتل های خوشمزه ای را سفارش دهند.
بخش ورزشی هتل جیلان اینتر کانتیننتال استانبول شامل یک استخر فضای مفتوح و مرکز تندرستی میباشد که مکانیزمی خودکار دارد. پس از ورزشهای سنگین می توانید در حمام، اتاق بخار، سونا و یا با یک سرویس مشت و مال به بدن خود استراحت دهید.

هتل در نزدیکی میدان تقسیم و خیابان زیبای استقلال استانبول، فروشگاهها، گالریهای هنری و رستورانهای سطح بالا ،فرودگاه آتاتورک نیز در 20 کیلومتری واقع شده است که همین دلیل انتخاب هتل مسافران تور استانبول می باشد.