هتل سمینال استانبول

seminal1.jpg

هتل سمینال استانبول که از هتل های 4 ستاره است،در نزدیکی میدان تقسیم قرار دارد و از هتل های معروف و مناسب استانبول می باشد.نمای هتل و اتاق ها طوری است که مسافران تور استانبول میتوانند از بالکن های آن منظره پانوراما از پل بوغاز را تماشا کنند.

seminal3.jpg

اتاق های این هتل بسیار مرتب و شیک و خیلی هم تمیز و مناسب است ,اتاق ها با رنگ آمیزی همیشه نو ساز مانده اند. از امکانات دیگر اتاق ها میتوان به تلویزیون صفحه تخت، یخچال، کتری برقی و حمام خصوصی و وای فای رایگان اشاره کرد که در اتاق ها هم دسترسی به اینترنت تامین شده است.

seminal2.jpg

امکانات هتل سمینال استانبول:

امکانات رفاهی هتل سمینال استانبول شامل استخر در هتل,چايخانه در بام هتل,اينترنت در لابي,رستوران,ترانسفر رايگان فرودگاه و امکانات دیگر میباشد و این هتل از کمبودی برخوردار نمی باشد.

seminal5.jpg

این هتل دارای سالن جلسات مختلف می باشد که باعث شده است کسانی که برای سفر کاری به استانبول سفر میکنند بتوانند در هتل با هماهنگی کارکنان برای بر قراری جلسه اقدام کنند ,یکی دیگر از خوبی های این هتل چهار ستاره که برای مهمانان تور استانبول بسیار مناسب می باشد و نشانه رضایت دارند ,نزدیک بودن هتل به خیابان استقلال و مراکز خرید می باشد که می توانند هر موقع بخواهند به بازار دسترسی داشته باشند.لازم به ذکر است پذیرش هتل سمینال استانبول شبانه روزی می باشد.

seminal6.jpg

seminal4.jpg